1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Sedbober [7]
3 years ago
11

There are no answer choices

Mathematics
1 answer:
laila [671]3 years ago
6 0
WHATTTTTTTTTTTTtttttttttttt
You might be interested in
A case of Mountain Dew (24 cans) cost $7.68. What is the unit price?
Westkost [7]
0.32 cents for each unit because if you divide 7.68 by 24 it is 0.32
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
An item is regularly priced at $50. It is on sale for 40% off the regular price. What is the sale price?
frez [133]

Answer:

30 dollars

Step-by-step explanation:

40% of 100 = 40. 40% of 50 = 20. 50-20 = 30.

8 0
2 years ago
Read 2 more answers
Selecciona el polinomio que esta en forma estandar:
anygoal [31]

Answer:what is this

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Solve the following system using substitution
julsineya [31]
Change x+y=5 to y=5-x
x+5-x=-3
0=-8
The answer is no solution. :)
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
students recorded the total number of pages and chapters in each of several books on the scatterplot. Based on the sbcatterplot,
Natalija [7]

Answer:

7

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • In a chess tournament, each player plays every other player exactly once. If it is known that 105 games were played, how many pl
    8·1 answer
  • Choose the best estimate for the division problem below.<br> 38.064/6.12<br> A. 9<br> B. 4.<br> c. 6
    14·1 answer
  • Two cars leave the same parking lot, with one heading north and the other heading east. After several minutes, the northbound ca
    5·1 answer
  • 7 × (–3) × (–2)2 = ?
    6·1 answer
  • How do I do 2/13×2/16
    6·2 answers
  • Seven customers enter a clothing store and are observed to determine if they will make a purchase. The store owner states that t
    6·1 answer
  • Decrease £189 by 38%
    6·1 answer
  • (a)A train completed a journey of 850 kilometres with an average speed of 80 km/hr.
    11·1 answer
  • What is the quotient of the fractions below? 7/2 divided by 1/3
    7·1 answer
  • Help will give Brainly points
    15·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!