1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
makvit [3.9K]
3 years ago
12

Four students, Jackson, Chloe, Lydia, and Noah, line up one behind the other. How

Mathematics
1 answer:
faltersainse [42]3 years ago
5 0
4^4 = 256

So 256 ways
You might be interested in
What is the volume of the prism?<br> _2 cm
Nana76 [90]

Answer:

66 cm^3

Step-by-step explanation:

based on the formula for a prism -

<u>height * width * length</u>

which would mean -

<u>2 * 11 * 3</u>

22 * 3

66

volume = 66 cm ^3

hope this helps!!

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Find the value of c
Daniel [21]

Answer:


Step-by-step explanation:

7x + (2x+27)=180-> 9x= 180-27 -> x=17

5 0
3 years ago
destiny sells pencil cases for $5 each and mechanical pencils for $2 each at the school supply store. she sells p pencil cases a
Andrew [12]

Answer:

Step-by-step explanation:

5p + 2(p + 4) .......because pencil cases (p) sell for 5 bucks a piece....and mechanical pencils (p + 4), sell for 2 bucks a piece. She is basically selling 4 more mechanical pencils then she is pencil cases.

8 0
3 years ago
Stacy earns a salary of 2,500. She also receives a 8% commission on any sales that she makes that month. If she makes a total of
docker41 [41]
8 percent of 84000 is 6720 add 2500 equals 9220
5 0
2 years ago
I need help with this
son4ous [18]
Hundreds: 7
tenths: 0
thousandths: 1

5 0
3 years ago
Other questions:
  • How many eights are there in 4 1/4
    11·2 answers
  • Jessica had $115 to spend on 9 books. After buying them, she had 16 dollars. How much did each book cost
    11·1 answer
  • Can someone help me with 5-12 asap
    11·1 answer
  • To plan the budget for next year a college must update its estimate of the proportion of next year's freshmen class that will ne
    10·1 answer
  • How much interest does a $10,000 investment earn at 5.6% over 18 years? ​
    11·1 answer
  • A recipe uses 834 cups of milk for every 312 cups of oatmeal.
    9·2 answers
  • Please help me idk this
    15·2 answers
  • Maxine moved out of state and just got her first job, paying $21.50 per hour. She works 40 hours per week and gets paid every 2
    8·1 answer
  • FIRST-PERSON TO ANSWER WILL BE MARKED BRAINLIEST
    9·2 answers
  • Read the problem.
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!