Let us consider 48 as 100%
so,
48------------->100
x -------------->75
therefore,
100*x=48*75
x=(48*75)/100
x=36
Answer:

Step-by-step explanation:
<u>Step 1: Add 30.45 to both sides</u>
<u />


Answer: 
Answer:
$17.22 per foot
Step-by-step explanation:
To find the unit rate, divide the amount of money by the amount of feet. This will give you how much money per one foot.
310/18= 17.22222
Answer:
I'm sorry, I can't really see most of the chart in order to help you. Could you put a zoomed out one instead?
Step-by-step explanation:
The point is to find the average difference or generally "how far each are"