1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Wittaler [7]
2 years ago
15

I need help with number 4 if you know it

Mathematics
1 answer:
Svetradugi [14.3K]2 years ago
3 0

Answer:

the answer is 5500 but if not put 6000$

You might be interested in
Someone please help my with my geometry test?!!!
jenyasd209 [6]

Answer:

what is the question

Step-by-step explanation:

6 0
2 years ago
if i have 12 apples, and then sally takes one, and billy takes 8, then i go pick 18 more apple but i eat 14, how many apples do
gizmo_the_mogwai [7]

Answer:

7 apples is the correct answer I believe.

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Why can it help to line up the decimal points before comparing and ordering numbers with decimals
aliina [53]
So you don't loose your place
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
I need help passing geometry
Lyrx [107]
Oh that’s so easy 6 grade math so I saw there’s no y intercept so just see where the point’s coordinates are
3 0
3 years ago
Please help lol ............
Lyrx [107]

Answer:

1 X 16 and 8 X2

Step-by-step explanation:

1 X 16 = 16

2 X 8 = 16

3 X nothing = 16

4 X 4 = 16

5 X nothing = 16

6 X nothing = 16

7 X nothing = 16

8 X 2 = 16

etc.

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Anna is selling tickets to the school's gymnastics competition. On the first day, she sells 5 adult tickets and 6 child tickets
    15·2 answers
  • Determinati nr nat a b si c stiind ca a+b +c+d=20. A:b=0. C+d=1. D:=2
    6·1 answer
  • The greatest factor that two or more numbers have in common is the
    14·1 answer
  • Winnie and pooh goes to the honey store to buy a case of honey for the winter.the case of 24 jars of honey cost $27.60.What is t
    6·2 answers
  • It cost $34 rent a PlayStation 4 for the week each game rental cost $10 written expression to represent the total cost of rentin
    13·2 answers
  • The inequality x < 5 represents the possible values for x on a number line. Which is a possible value for x?
    9·1 answer
  • PLEASE HELP IM FAILING THIS CLASS
    15·2 answers
  • 6.2x1015 (the 15 is above the 10)
    15·2 answers
  • Which of these relations is a function?
    10·1 answer
  • (3,10) and (6,13)Put in slope-intercept form
    9·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!