$4.05/1.8 oz= $2.25 per oz
Final answer: $2.25 per oz
Answer:
Step-by-step explanation:
1. tens place
2. tenth
3. hundredth
4. thousandth
5. hundred
6. thousand
7. tenth
8. hundredths
9. unit.
Answer:
25
Step-by-step explanation:
Answer:
look at the photo
Step-by-step explanation:
If you will need any help,don't hesitate to ask