N swung such. Box. hBsxbygs b ugedbxuhenexuhdenxyhbxygdeb uh Ed hue d uhenduhuhh necuh. Such. Uhenduhuhh uhenduhuhh uhedbxedhncuedh fhneuhneuh neuhfncuhnncfeuhnedu nfcbencue beech
Answer:
The unit price is 7.79
Step-by-step explanation:
To find the unit price, you should divide what the money is by how many pairs the package has. So for this problem it would mean the equation would be 23.27/3 and the answer is 7.79.
Answer:
80
Step-by-step explanation:
i did this question im positive.
Answer:
abcd not sure about e but e is irrational
Step-by-step explanation:
rational numbers are any finite number or decimal that doesn't terminate
a b c d are rational e is not
7 total cups of flour divided by 2.33 cups of flour needed per batch of 24 muffins equals three batches, then multiply total number of batches by number of muffins in each batch- 3x24- gives you a total of 72 muffins