Answer:
6,489
Step-by-step explanation:
first you would multiply 7 and 9, which would be 63
7 x 9 = 63
then you would multiply 63 by 103 since they are being multiplied
63 x 103 = 6,489
RB: $51.10/14=$3.65 per lb
Turkey: $42.60/12=$3.55 per lb
Ham: $3.80 per lb
Answer: Turkey is the LEAST expensive
<span>4.13 (continues) is the answer</span>
The perimeter of a square is the sum of all its sides' lengths
That means: perimeter =4*(7m+1)/3