Answer:v
Step-by-step explanation:
3(x^2+3)
the gcf is 3
Answer:7.25 feet
Step-by-step explanation:
6.25+6.5=12.75
20-12.75=7.25
1. 2.00/64=3.125 cents per oz
2. 7.50/256=2.930 cents per oz.
3. The best deal is at the whole sale
Answer:
I guess! I will try my best! I may not know all the answers, but I can help you with most I hope!
I hope that works?
Step-by-step explanation: