1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Lemur [1.5K]
2 years ago
11

PLS HELPPPPPPPPPP ......

Mathematics
1 answer:
Naddik [55]2 years ago
6 0

Answer: I don’t know

Step-by-step explanation:

Jsjsjdjdjdjdj

You might be interested in
A line that included the points (d,-4) and (-2,2) has a slope of -2. What is the value of d
Citrus2011 [14]
(2+4)/(-2-d) = -2

6 = -2(-2-d)
6 = 4 + 2d

2 = 2d

1 = d
3 0
3 years ago
Liza gets paid $5.50 an hour to babysit her little cousins. Last weekend, she watched them for three hours on Friday, nine hours
8_murik_8 [283]
Answer: B (104.50)

explanation: 5.5*3=16.5
5.5*9=49.5
5.5*7=38.5

16.5, 49.5, and 38.5 added all together is 104.5 or $104.50

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
Mile markers along the highway tell drivers how many miles they have traveled from one location to another. Suppose Daniel sees
agasfer [191]
The answer to you question is 74.
3 0
2 years ago
If julie needs 3 14_ cups of oatmeal, how many 1_ 4 cups of oatmeal will she use?
nydimaria [60]
She will use 13  there are four 1/4 per cup 4 times 3 plus 1 =13
3 0
3 years ago
What is 35/4 simplified, or as a mixed number
AVprozaik [17]
8 3/4 bc when u divide 35/4 it’s 8.75 and putting that into a fraction is 8 3/4
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • OMG PLZ I NEED HELP I ONLY GOT 5 MINS LEFT FOR THIS QUIZ
    6·2 answers
  • 140/100 simplified as a fraction
    9·2 answers
  • Solve the absolute value equation 3|7x|+2=17
    11·1 answer
  • Plz help ill give you brainlist
    7·1 answer
  • WILL GIVE BRAINLIEST
    13·1 answer
  • A rectangular prism must have a base with an area of no more than 27 square meters. The width of the base must be 9 meters less
    8·2 answers
  • Can you help and do it step by step
    13·1 answer
  • What is the slope of the line that passes through (-4, 5) and (1, 3)?​
    15·1 answer
  • Someone plss help ehgfsbehgbake
    7·2 answers
  • A 2-gallon bucket of paint costs $59.20. What is the price per cup?
    15·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!