That will be easy. It could be 12/56+3/56 or, 7/56+8/56 or, 10/56+5/56.
Answer:
2
Step-by-step explanation:
c=2
Answer:
If one ounce of toppings cost $0.50, then you would need to take $0.50*11
.5*11= 5.5
11 ounces would be $5.50
hope this helps ;)
Answer:
Then let Cody attend the fall festival!!
Step-by-step explanation: