Answer:
$3.50
Step-by-step explanation:
42 divided by 12 is the price of one cookie.
42 divided by 12 = $3.50
hope this helps :)
3+x
This is a trick question. Unless we know how much she’s eaten for lunch, we can’t figure out how much she ate.
To answer this first we set up a proportion and then solve. Lets do it:-

Cross Multiply:-
80 · 4 = 320
Divide:-
420 ÷ 12 = 60
So, 180 ears of corn are for
$60.Hope I helped ya!!
10 or 25 and a lot more pretty much anything that ends with 0 or 5