<span>Here you go .. ordered as you wish ..
0.836
</span><span>0.683
</span><span>0.386
</span><span>0.3</span>
Answer:.40 cents
Step-by-step explanation: divide the total cost by the amount of items you have.
Answer:
r= 3 h = 6 then use 3^2 + 6^2 = l^2
Step-by-step explanation:
Answer:

Step-by-step explanation:
The area of a triangle is given by:

From the diagram 
We substitute into the formula to get:

This implies that:
