1answer.
Меню
Ask question
Login
Signup
Ask question
Menu
All categories
English
Mathematics
Social Studies
Business
History
Health
Geography
Biology
Physics
Chemistry
Computers and Technology
Arts
World Languages
Spanish
French
German
Advanced Placement (AP)
SAT
Medicine
Law
Engineering
valkas
[14]
3 years ago
7
Six oranges cost $5.34.How much does 1 orange cost?
Mathematics
Answer
Comment
Send
2
answers:
Illusion
[34]
3 years ago
7
0
Answer is void, please ignore
Send
Masteriza
[31]
3 years ago
5
0
5.34/6=0.89 so one apple is equal to 89 cents
Send
You might be interested in
A book has 5 chapters and a total of 90 pages. How many pages are in each chapter
nydimaria [60]
450 is in each chapter.
7
0
3 years ago
Read 2 more answers
Can someone help me pleasee!! question 10 help a girl out :)
Alika [10]
Answer:
52
Step-by-step explanation:
just finished taking it
7
0
3 years ago
Read 2 more answers
I need to help to solve this with answer?
Alinara [238K]
Answer:
137°
Step-by-step explanation:
7
0
3 years ago
Read 2 more answers
WILL MARK BRAINLIEST!!!!!!!!!!!!
aalyn [17]
Answer:
x+y=1+3
Step-by-step explanation:
6
0
3 years ago
HELP I ONLY HAVE 5 MINUTES LEFT
Darina [25.2K]
Answer:
i=13
Step-by-step explanation:
5
0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
Rosalinda saved $35 in 5 weeks. Her sister saved $56 in 56 days. Are the rates at which each sister saved equivalent? Explain yo
10
·
2 answers
1.Which biotic factors do you see in the photo?
9
·
1 answer
If x+y=10 and x-y=6 , what is the value of x³-y³
11
·
1 answer
Simply 6^-1(4^-2) plz help
14
·
1 answer
The Akashi-Kaikyo bridge in Japan is about 1 4/9 as long as the Golden Gate Bridge in San Francisco. The Golden Gate Bridge is a
11
·
1 answer
1) f(4) = g(4)<br> 2) f(4) = g(–2)<br> 3) f(2) = g(–2)<br> 4) f(–2) = g(–2)
7
·
1 answer
PLEASE HELP !! ILL GIVE BRAINLIEST *EXTRA POINTS*.. <br> IM GIVING 40 POINTS !! DONT SKIP :((.
14
·
1 answer
HELPPPPPPPPP<br> Which expression represents the area of the rectangle
15
·
2 answers
Please help me with the below question.
8
·
1 answer
You are the operations manager for an airline and you are considering a higher fare level for passengers in aisle seats. How man
7
·
1 answer
×
Add answer
Send
×
Login
E-mail
Password
Remember me
Login
Not registered?
Fast signup
×
Signup
Your nickname
E-mail
Password
Signup
close
Login
Signup
Ask question!