1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
valkas [14]
3 years ago
7

Six oranges cost $5.34.How much does 1 orange cost?

Mathematics
2 answers:
Illusion [34]3 years ago
7 0
Answer is void, please ignore
Masteriza [31]3 years ago
5 0
5.34/6=0.89 so one apple is equal to 89 cents
You might be interested in
A book has 5 chapters and a total of 90 pages. How many pages are in each chapter
nydimaria [60]
450 is in each chapter.
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Can someone help me pleasee!! question 10 help a girl out :)
Alika [10]

Answer:

52

Step-by-step explanation:

just finished taking it

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
I need to help to solve this with answer?
Alinara [238K]

Answer:

137°

Step-by-step explanation:

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
WILL MARK BRAINLIEST!!!!!!!!!!!!
aalyn [17]

Answer:

x+y=1+3

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
HELP I ONLY HAVE 5 MINUTES LEFT
Darina [25.2K]

Answer:

i=13

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Rosalinda saved $35 in 5 weeks. Her sister saved $56 in 56 days. Are the rates at which each sister saved equivalent? Explain yo
    10·2 answers
  • 1.Which biotic factors do you see in the photo?
    9·1 answer
  • If x+y=10 and x-y=6 , what is the value of x³-y³​
    11·1 answer
  • Simply 6^-1(4^-2) plz help
    14·1 answer
  • The Akashi-Kaikyo bridge in Japan is about 1 4/9 as long as the Golden Gate Bridge in San Francisco. The Golden Gate Bridge is a
    11·1 answer
  • 1) f(4) = g(4)<br> 2) f(4) = g(–2)<br> 3) f(2) = g(–2)<br> 4) f(–2) = g(–2)
    7·1 answer
  • PLEASE HELP !! ILL GIVE BRAINLIEST *EXTRA POINTS*.. <br> IM GIVING 40 POINTS !! DONT SKIP :((.
    14·1 answer
  • HELPPPPPPPPP<br> Which expression represents the area of the rectangle
    15·2 answers
  • Please help me with the below question.
    8·1 answer
  • You are the operations manager for an airline and you are considering a higher fare level for passengers in aisle seats. How man
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!