Answer:
4 pack priced at £2.04 is the better pack
Step-by-step explanation:
2.04/4=£0.51 per roll
4.68/9=£0.52 per roll
Answer:
6
Step-by-step explanation:
A. 15-35=-20
b. -2+7=5
c. -10+14=4
d. 60-100=-40
Answer:
81
Step-by-step explanation:
Its a perfect square and 27*3=81
I believe the answer is 11/15 .