He can buy 1 1\4 ounce for a dollar or 1.25 ounces or depending on your answer choice 1 ounce. All those answer are right
Answer:
Why was Mrs Hallette unhappy when people asked about her son?
Step-by-step explanation:
Answer:
it's -4 I just took the test and you will get it write