A dozen large muffins cost $7.99.
How much does each muffin cost?
2 answers:
Answer:
1.501877347
Step-by-step explanation:
estamate or whaever u need to do
First answer is the same thing I got
You might be interested in
Answer:
24 - 24 = 0 (carols age past tense)
24 x 4 = 96
96 - 24 = 72 (present tense)
carol is now 72 yr
Answer:
512
Step-by-step explanation:
Answer:
4 x^5 - 6 x^4 + 4 x³ - 6 x² =
Answer: 1 ) 2 x² ( x² - 1 ) ( 2 x - 3 )
Answer:
b is the answer
Step-by-step explanation:
The temperature at 10 pm is -3 degrees