1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Kamila [148]
2 years ago
14

HELP ME PLEASE I RELOADED IT AND IT GAVE ME ANOTHER QUESTION IM GONNA CRY

Mathematics
2 answers:
Murljashka [212]2 years ago
7 0
It would be 4x^2+11x-3
Or the far bottom right corner
svlad2 [7]2 years ago
4 0
4x^2+11x-3 is the correct answer
You might be interested in
Someone help please and thank you!!
svlad2 [7]
Https://www.symbolab.com/solver/function-asymptotes-calculator this is a good asymptote calculator
4 0
3 years ago
My brain is destroying itself so i need a little help I give brain award
klasskru [66]
The third one is the right one on e2020
7 0
2 years ago
Which is the best prove why.5 gallon bucket of paint for $97.45 of a 1 gallon bucket of paint for 21.95.?
Greeley [361]
97.45 / 5 = 19.49 per gallon

and then there is 21.95 per gallon

the better deal would be the 5 gallon bucket for 97.45 because if u buy it this way, it is cheaper by the gallon
4 0
3 years ago
Find the product.<br><br><br> (−7)(8) =
Inga [223]

Answer:-56

Step-by-step explanation:The product is your answer

4 0
3 years ago
CAN I ALSO GET AN EXPLANATION PLEASE!​
ddd [48]

Answer:

ok no prob ...........lolllllll

7 0
2 years ago
Other questions:
  • Five friends three bags of apples equally between them. Write the division represented in this situation as a fraction
    5·1 answer
  • What error did Heather make?
    11·1 answer
  • Describe the nature of the roots for this equation.<br> 3x^2+x-5= 0
    13·2 answers
  • Find the missing base.
    5·2 answers
  • Find an equation of the line L that passes through the point (−2, 9) and satisfies the condition. L is perpendicular to the line
    10·1 answer
  • A community center rents their hall for special events. They charge a fixed fee of $200 plus an hourly fee of $15. Lin has $300
    15·1 answer
  • Carolina goes to a paintball field that charges an entrance fee of \$18$18dollar sign, 18 and $0.08 per ball. The field has a pr
    11·1 answer
  • Which expressions are equivalent to 5 ( -2k - 3 ) + 2k?
    10·1 answer
  • Help meee plz fast!!!!!!
    9·2 answers
  • A locker combination consists of two non-zero digits. the digits in a combination are not repeated and range from 2 through 9. e
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!