1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Drupady [299]
2 years ago
5

I really need help right now please

Mathematics
2 answers:
sattari [20]2 years ago
4 0

Answer:

12.55

Step-by-step explanation:

20-7.45=12.55

Please mark as brainliest!

Bad White [126]2 years ago
3 0
20.00 -7.45
12.55 Is the result
You might be interested in
1. 10^7 = 10,000,000​
enyata [817]

Answer:

True

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
0.62, 0.38, 0.35, 0.49, 0.1, 0.21, 0.54, 0.6, 0.51, 0.28 Least to Greatest *
AnnyKZ [126]

Answer:

0.25

Step-by-step explanation:

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
What is 15 to the 5 power
inna [77]
15^5 is 759,375
..........................
6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Arthur earned $136 in three weeks . He goes back to school in one more week . He needs at least $189 to buy the new coat that he
nadya68 [22]
He must earn 53 dollars
7 0
2 years ago
Read 2 more answers
21b-32+7b-20b=?<br> Tell fast pls
madam [21]

21b-32+7b-20b=

21b + 7b - 20b - 32

       8b            - 32

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • The distance Max's bike moves is directly proportional to how many rotations his bike's crank shaft has
    14·2 answers
  • PLEASE HELP TIMED
    14·1 answer
  • "Use distributive property, show work: 7(2x1)"
    9·2 answers
  • Write a real world problem than can be solved using elapsed time. Include the solution and show your work
    10·1 answer
  • A circle with area 100π has a sector with a central angle of 2/5π radians.
    15·1 answer
  • A parabola can be drawn given a focus of (-4, 4) and a directrix of y = –6. Write
    9·1 answer
  • Forty-two divided by seven plus the quantity three divided by six
    14·1 answer
  • I got a photo of the problem dude I need help I'm in an exam and I am cluelessssss
    13·2 answers
  • 6^7/6^5 in index form<br>help me
    10·1 answer
  • It costs $11.18 to buy 13 cans of cranberry sauce. If the cans all cost the same amount, what is the price of each can?
    6·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!