Answer:
billington florio gossip ical vetting drop has stop is Rio id drop of hip
attic RIP shop drop tip RIP top top
Step-by-step explanation:
juli h huh unsub Guillermo gumdrop ravish
7/33 as a decimal is <span>0.21212121212</span>
Answer:
answer is b
Step-by-step explanation:
Answer:
the sunflower seeds are a better deal when comparing unit price. The real question is why are we comparing raisins to sunflower seeds?
Step-by-step explanation:
14 raisins costs $2.94
This is $0.21 per raisin.
12 sunflower seed bags costs $2.40
That's $0.20 per bag.