1answer.
Меню
Ask question
Login
Signup
Ask question
Menu
All categories
English
Mathematics
Social Studies
Business
History
Health
Geography
Biology
Physics
Chemistry
Computers and Technology
Arts
World Languages
Spanish
French
German
Advanced Placement (AP)
SAT
Medicine
Law
Engineering
Law Incorporation
[45]
2 years ago
11
Rosa saved $100 to spend on vacation. For the first 3 days of her vacation she spent $20 each day then for the next 2 days, afte
r those 5 days, she spent $10 each day until her saving were depleted
Mathematics
Answer
Comment
Send
1
answer:
Wewaii
[24]
2 years ago
6
0
Answer:
hope this helps you
Send
You might be interested in
Answer please i need help
Hunter-Best [27]
32^2 feet so ya know
6
0
3 years ago
Read 2 more answers
Need helpp fastt plss will give brainliest to who is correct plss helpp
Serhud [2]
4 (needs to be twenty characters)
7
0
3 years ago
Read 2 more answers
Find the greatest common factor of 36 and 42
Margaret [11]
The greatest common factor is 6
36: 1, 2, 3, 4, 6, 9, 12, 18, 36
42: 1, 2, 3, 6, 7, 14, 21, 42
Hope this helps : )
3
0
4 years ago
Read 2 more answers
Linda ran 2 mile in 1/3 hour. How many <br> miles did she run in one hour?
Semenov [28]
She would’ve ran 6 miles in an hour.
4
0
3 years ago
Read 2 more answers
Nad podaną liczba wpisz liczbę 2 razy większa a pod nią 2 razy mniejsza
zepelin [54]
Sorry but I can't understand your language
3
0
3 years ago
Other questions:
Principal =2,400 Rate=2% Time= 2years
5
·
1 answer
What proportional segment lengths verify that BC¯¯¯¯¯∥DE¯¯¯¯¯ ? Fill in the boxes to correctly complete the proportion. $$ = $$
10
·
2 answers
What is the value of 5 to the power of 4 over 5 to the power of 6?
12
·
2 answers
Shivam wants to buy a bicycle that cost $200. He saves $35 each week from the money he earns mowing lawns. He also saves $25 fro
8
·
2 answers
Please answer both questions
8
·
2 answers
The diagram represents a wheelchair ramp to a school.
8
·
1 answer
How many solutions will the system of equations have? System: y = 2x + 2 and y = x + 4
8
·
1 answer
Tina contributes 9.5% of her monthly salary towards her 401(k) and her employer matches her contribution up to 5.4% of her annua
15
·
2 answers
A package of 4 pairs of insulated costs $21.96. What is the unit price of the pairs of ?
12
·
1 answer
A Child’s Growth and Prosperity
7
·
1 answer
×
Add answer
Send
×
Login
E-mail
Password
Remember me
Login
Not registered?
Fast signup
×
Signup
Your nickname
E-mail
Password
Signup
close
Login
Signup
Ask question!