Answer:
13.8h-2.3hk
Step-by-step explanation:
Answer: x>-1
Step-by-step explanation:
Dotted line on the axis is covering y infinitely, so theres an inequality on x, and the line is at -1, so x should be > - 1
Answer:
$0.37 per oz
Step-by-step explanation:
Unit rate
<u>9 oz costs $3.39 and 1 oz of chips cost: </u>
- $3.39/9 = $0.37 per oz of chips
3bx3bx3b
27xbxbxb
hope this helps
Answer:
b
Step-by-step explanation: