Answer:
$0.96
Step-by-step explanation:
To find the unit price is to find the price of 1 meter.
9m = $8.64
1 m = 8.64 ÷ 9 = $0.96
First one is 9/10 second is 1 2/5
N equals <em>416</em>
Hope this helps!
Open circle with an arrow to the left of the number line with the circle on 1.5 in the middle of 1 and 2
Answer:$7.91
Step-by-step explanation:add 2.15+5.76=7.91