RB: $51.10/14=$3.65 per lb
Turkey: $42.60/12=$3.55 per lb
Ham: $3.80 per lb
Answer: Turkey is the LEAST expensive
Answer: The answer is <em><u>-2</u></em>
Step-by-step explanation:
that is where the line starts
hope this helped
Answer:
(x,y) = (-6,-5)
Step-by-step explanation:
If you need the explanation let me know.
Answer:
Its B !!!
Step-by-step explanation:
I just did it, stop telling people it's C because it's NOT !