<span>Four gallons of paint cost $49.44. <span>Which equation can be used to find c, the cost per gallon?
c=$49.44/4
c= $12.36 per gallon</span></span>
1b,
2b,
3a, which grade is this?
Step-by-step explanation:
That is my answer, luckily I did the test
Answer:
I got you my man
Step-by-step explanation:
Blank 1: 2
Blank 2: 3
Blank 3: 1 only
Answer:
20.80624847
Step-by-step explanation: