...42, -193.. thats the 4th and 5th Hope this helps
Answer:
Step-by-step explanation:
what number line?? can u tell me in the comments then i will figure it out.
Answer:
<em>45, 51 and 57</em>
Step-by-step explanation:
its +6 each time so,
45
51
and
57
Answer:
$0.96
Step-by-step explanation:
To find the unit price is to find the price of 1 meter.
9m = $8.64
1 m = 8.64 ÷ 9 = $0.96