Answer:
C. 3.50
Step-by-step explanation:
He bought a lunch two times, so $1.75*2 = 3.50.
Answer:
$195.00
Step-by-step explanation:
perimeter is 54 feet
area is 152 
54' * $1.50 = $81.00
152/8 = 19 bags of mulch needed
19*$6.00= $114.00
$195.00 you get away from the store for under 200 :P
P.S. since you said you'll do anything, send me $1,000,000.00 dollars :D
Answer:
/\
/ \
/ \
\ /
\ / 
\/
Step-by-step explanation:
i hope this is right it took me 30 min for the ascii
Answer:
26.88/7 = $3.84 per ounce
Step-by-step explanation:
Honestly I don't know that is a really hard question