Which is the better buy; 3 pounds for $8.31 or 5 pound for $12.95
2 answers:
I agree, definitely 5 pound for 12.95
I would say 5 pounds for $12.95
Hope this helps!
You might be interested in
can you send me the answer
Answer:
Consistent
Step-by-step explanation:
It was a solution.
Answer:
1. The two triangles are ASA congruent
2. The two triangles are SAS congruent
Answer:
I think it would be 25 hours spent playing Mario cart