Answer:
24p
Step-by-step explanation:
£1 - £0.52 = £0.48 ← cost of 2 oranges
cost of 1 orange = £0.48 ÷ 2 = £0.24
Answer:
The answer is definitely C
Step-by-step explanation:
Following the system of inequalities will graph this solution best on the graph, it is the inequality represented in the graph.
ur wlcm :)
correct me if im wrong
brainliest please?
Answer:
C) 4
Step-by-step explanation:
I hope this helps :)
Y=1x+2 (you don’t have to write the 1 in front of the x so you can write it as y=x+1)
Answer:T=1
Step-by-step explanation: