Answer:
-2 by 1
Step-by-step explanation:
idk
Answer:
7
Step-by-step explanation:
Answer:
$0.96
Step-by-step explanation:
To find the unit price is to find the price of 1 meter.
9m = $8.64
1 m = 8.64 ÷ 9 = $0.96
It’s 3 less then measure of its complement 6°