Answer:
A. no solution
Step-by-step explanation:
x+1=x-1-1
x+1=x+(-2)
x-x = 0
1=(-2)
x = no solution
Answer:
$25.40
Step-by-step explanation:
Find the unit price. So what you do is just divide 304.80 by 12 to get the price of one which comes out to be $25.40
Answer:
A
Step-by-step explanation:
b is the range