1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
dusya [7]
2 years ago
15

The product of two decimals less than 1 is less than either of the factor.

Mathematics
2 answers:
Alex2 years ago
8 0
The answer would be sometimes depending on the problem. 
AnnZ [28]2 years ago
6 0
The answer would be sometimes depending on the problem and what it is doing
You might be interested in
PLSSS HELP IF YOU TURLY KNOW THISS
AleksAgata [21]

Answer:

20 ........................

8 0
2 years ago
Read 2 more answers
These Questions is worth 20 Points. No Explanation Required.
avanturin [10]

13. five plus <em>y</em> equal to negative two. y = -7

14. eight plus <em>h</em> equal to twelve. h = 4

15. negative thirteen plus four equal <em>n</em>. n = -9

7 0
3 years ago
What is the answer to this question
rodikova [14]
The answer is 2
beacuse 1+1 is + to 2


5 0
2 years ago
Helpppp, what is a solution set for |a|=6<br><br> A<br> B<br> C<br> D
blondinia [14]
The answer should be a hope this helps :]
4 0
3 years ago
A salesperson works 40 hours per week at a job where he has two options for being paid. Option A is an hourly wage of ​$27. Opti
vodomira [7]

Answer: $12,500

Step-by-step explanation:

Option A earnings=40*25=1,000

8/100x=1,000

.08x=1,000

x=1,000/.08

x=12,500

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • What is the inverse of y=2x squared -4
    11·1 answer
  • I(1, 1) and J (-3,-3)<br> Find the midpoint of the line segment
    9·1 answer
  • Write a mixed number that has a repeating decimal, and write the decimal using 2,3, and 4
    15·1 answer
  • The ratio of dogs to cats in the neighborhood was 3 to 7. If there was 42 dogs in the neighborhood, how many cats were there?
    7·1 answer
  • Help and it’s 20 points
    7·2 answers
  • The total of a number divided by nine and eleven is four
    5·1 answer
  • Please help me solve this 6 1/4 to the square root of 6 1/4
    10·2 answers
  • PLZ HELP ME FIGURE THIS OUT
    6·2 answers
  • If 3 pounds of apples costs $7.50, what is the unit rate for cost per pound? What will 9 pounds cost?
    15·1 answer
  • The area of the parallelogram below is ____ square meters.
    9·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!