Ayesha bought a 24-pack of lip gloss for $17.04. What is the unit cost per tube of lip gloss?
2 answers:
You divide 17.04 by 24 and you get 0.71
C...................................................................................................................................
You might be interested in
Answer:
John bought 15 apples which costed $0.75 each. How much were the apples in total?
YES it is equivalent to 0.473 liters. hope that helped
Answer:
603
Step-by-step explanation:
I think it is 8 right i not sure