The answer is $24
.40 times .25 = 1.60 per mile
1.60 times 15 miles = 24 dollars
Answer:opposite
Step-by-step explanation:
Answer:
11800
Step-by-step explanation:
Answer:
$3.60
Step-by-step explanation:
1.50 ÷ 16 = 0.09375
there are 38.4 oz in laurens watermelon, so multiply the cost per ounce by the number of ounces to find the answer
0.09375 × 30.4 = 3.6
Answer:
18000/67 是 268.657
希望有帮助:)
Step-by-step explanation: