If something costs $28<span> and is on sale for </span>18<span>% off, then how much would it cost?
</span>
5.04 U.S. dollars
It will be clearly B.38mm3
Answer:
$2
Step-by-step explanation:
To get this number you can divide the cost by the amount of bars of soap.
12/6=2
20/10=2
Hope this helps!
Answer:
sorry I don't know
Step-by-step explanation:
Answer:
3
Step-by-step explanation:
I can see it in the demonstration graph