Answer:
$3.36
Step-by-step explanation:
What is the unit cost of POTATO salad, if 0.25 lb costs $0.84?
$0.84
---------- = $3.36
0.25 lb
3840
Answer: Ashamalasha
Step-by-step explanation:Ashamalasha