Answer: 5 units
Step-by-step explanation:
Answer:
6
Step-by-step explanation:
Answer:
on a graph you do rise over run. find a point that falls on an intersecting line and count how many blocks up and over it is to the next point on a line Hope this helped
Answer:
6.5
Step-by-step explanation:
7 5/8 + 5 3/8= 13
13/2=6.5
Answer:
2 wings/dollar
Step-by-step explanation:
The unit cost is $4 / 8 wings, or $0.50/wing. This is equivalent to 2 wings/dollar.