Option B is the correct answer
4 pairs of pants for $18.
Divide price by quantity to get the cost of 1 pair of pants:
18 / 4 = 4.50 per pair.
Divide 27 by 4.50 to find number of pairs:
27 / 4.5 = 6
6 pairs of pants can be cleaned for $27.
I have no idea what is is but try 4 or 1,If not you should go on cymath
Answer:
339.12 rounded to the nearest hundreth is 339
Because the hundreth place right now is 1 so anything below five keep the same
Please consider brainliest <3
Step-by-step explanation: