Answer:
Each can costs $0.86
Step-by-step explanation:
We find the unit price by dividing the cost by the number of cans.
11.18/13 = 0.86
I hope this helped and please mark me as brainliest!
Answer:
4418
Step-by-step explanation:
2 inches=94ft
1 inch=47ft
94*47= 4418 ft
Answer:
x2-12x<0
Step-by-step explanation: