Answer:
I dont understand what you wanna ask??
where is the question?
Step-by-step explanation:
The Equation: 25 + 15= 40. 40 x 5 = 200
The answer is 5 months
I am pretty positive this is correct. Sorry if I am wrong. Good luck!
5.28 / 12 = 0.44 per oz
7.96 / 18 = 0.4422 rounds to 0.44 per oz
technically, by rounding to the nearest cent, they are the same cost.
Draw 37 circles and then use / slashes and cross out 19 of those circles