69 and 2/10 or 20/100 pls vote me brainliest
The Chicken, in total, cost $4.56
You need to figure out the total in pounds, which is 4 3/4. Then multiply that by the price, .96
Answer:
3.50378787879
Step-by-step explanation:
Answer:
2 11/12
Step-by-step explanation:
(1/3)×(35/4=35/12=2 11/12 yards