Answer:
Depending on the equation it will change
n=1 (not in an equation)
Step-by-step explanation:
Pls mark BRAINLIEST
RB: $51.10/14=$3.65 per lb
Turkey: $42.60/12=$3.55 per lb
Ham: $3.80 per lb
Answer: Turkey is the LEAST expensive
Answer:
19.2 seconds
Step-by-step explanation:
1.2 times 8 which equals 9.6
9.6 times 2
Answer:
you need a ruler to measure to draw by using the measurements or number giving to you