1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
astraxan [27]
3 years ago
5

Can someone help please, I need the answer

Mathematics
1 answer:
diamong [38]3 years ago
3 0

Answer:

Graph B

Step-by-step explanation:

Amy and Leonard got the same number of votes so their bar mast be the same level.

Hope this helps

You might be interested in
Oil is often measured in barrels one barrel can hold the 42 gallons of oil how many gallons of oil can 7 barrels hold
svetoff [14.1K]
294 gallons of oil is the answer because you do 42 and mltiply it by 7
7 0
3 years ago
How many seconds are there in 203060708030506040 hours?​
xenn [34]

Answer:

in 203060708030506040 hours there are 203060708030506040×60 seconds

4 0
3 years ago
PLEASE HELP
vova2212 [387]
5 x 5/2 = 25/2

answer
25/2 units
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Blank - 5.27 = 2.99<br> literally forgot how decimals work
bulgar [2K]

Answer:

8.26

Step-by-step explanation:

you can solve this by putting x for blank

x-5.27=2.99

solve for x

x-5.27+5.27=2.99+5.27

x=8.26

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Can anyone help me???
natita [175]

Answer:

principal (p)=$1300

Interest (I) =$28.67

Time( T) = 1 year

R=?

we have,

R = I*100/T*R

5 0
2 years ago
Other questions:
  • CAN SOMEONE PLEASE HELP ME!!!!
    10·1 answer
  • Graph the system by using technology. What is the y-coordinate of the solution?
    15·1 answer
  • FIRST CORRECT ANSWER GETS BRAINLYEST<br><br><br> what is 3/5 divided by 2/10
    5·1 answer
  • Ella swims four times a week at her club's pool. She swims the same number of laps on Monday, Wednesday, and Friday, and 15 laps
    10·1 answer
  • If a 10-pound sack of potatoes costs $6.55, how much would 1 pound cost? Round your answer to the nearest cent. A. $.65 B. $.66
    6·1 answer
  • William purchased a new car
    12·2 answers
  • What graph is the function y= -2 cos20
    14·1 answer
  • 2. 124 2. 1<br>tell what theroem you used in each class​
    12·1 answer
  • I'll give brainliest if correct.
    11·2 answers
  • 8. Model with Math Jodie has 24 flowers in her garden. She wants to give an equal number of flowers to 4 families in her neighbo
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!