Answer:
ne hamla que estas no habla espanol
Step-by-step explanation:
que
Answer:
.....?....................
Answer:
$18.97
Step-by-step explanation:
Add $7.49, $8.29, and $1.79 together= $17.57.
Then, add the 8% tax. So $17.57+8% of tax= $18.97.
Do you want to find the unit price? Because if you do, one tub of frosting would cost $0.83 (83 cents). It’s rounded btw because the answer is 0.83333 but i think you have to round it.
The other 6 books can be arranged in 6 ways
= 6*5*4*3*2*1 = 720 ways answer