Answer:
depends on what the homework is
Think about you have a pizza. you have 6 people and a total of 12 slices. How many can each person get? 2.
This is the same thing. $2.47 divided by 6 people = $0.46 cents each
The answer is 1/64 hope this helped!
Answer:
(-2,2)(5,-6)(5,2)
Step-by-step explanation:
just did this problem
D should be correct because you add all the boxes that’s inside the rectangle