Option 2 because it is the opposite
Answer:
Step-by-step explanation:
I believe the answer is the 64 ounce container that is $3.20. the unit price of it was 0.05 while the other one was 0.055
Answer:
.70 8.40 divided by 12 because a dozen is equal to 12
Step-by-step explanation:
lines which do not intersect are always parallel and the answer will be parallel lines only...