1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Elodia [21]
4 years ago
11

Which input in this table is incorrect?

Mathematics
1 answer:
ycow [4]4 years ago
6 0

Answer:

I would say its D. 9.00

Step-by-step explanation:

You might be interested in
She can make 4 basketballs in 1/2 hours.how many in 5 hours?
svetoff [14.1K]

Answer: 40

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
If figure 1 has 7 tiles and figure 2 has 9 tiles figure 3 has 11 tiles what Is the rule
DIA [1.3K]

Answer:

it is 3

Step-by-step explanation:

utdkutdjtooudouslh

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
300 30 3 0.3 follows what pattern
labwork [276]
Divide 10 each time.

300/10=30
30/10=3
3/10=0.3
0.3/10=0.03
0.03/10=0.003
etc.
3 0
3 years ago
If Ann correctly factors an expression that is the difference of two perfect squares, her factors could be
Sphinxa [80]

Answer:

1.) ???

2.) (2x+3y)(2x-3y)=4x²-9y²

3 0
3 years ago
Glenn rode his bike for 2 hours
Natali5045456 [20]
Cool. I rode mine for 1.
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • What is the answer to 15a + 9 =
    6·2 answers
  • PLS HELP ME!!!!!! !!!!!!!!!!!!!”
    11·2 answers
  • Which equation best matches the graph shown below ?
    10·1 answer
  • Monica drinks 0.125 liters of milk during breakfast and 0.20 liters of milk after dinner everyday. Find the total amount of milk
    7·2 answers
  • What is The slope of the line passes through (0,-3) and (2,13).
    13·1 answer
  • Which equation represents the line that is perpendicular to and passes through (-6,-9)?
    15·1 answer
  • What is D=2.5(8)+13.3
    8·1 answer
  • What is 1/2 of $3.50
    11·1 answer
  • Please help me!
    10·1 answer
  • Lamar pays 15.60 for a pack of 6 towels. Find the unit price in dollars per towel. If necessary, round your answer to the neares
    15·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!