Answer:
sandwich hut is the best deal (what's the question????)
Step-by-step explanation:
because sandwich hut is buy one get one free, one sandwich costs $1.00 ($2 divided by 2 sandwiches)
Benny's costs $1.25 per sandwich ($5 divided by 4 sandwiches)
ABC costs $1.50 per sandwich ($6 divided by 4 sandwiches)
Answer:
This conversion of 84 milliliters to deciliters has been calculated by multiplying 84 milliliters by 0.01 and the result is 0.84 deciliters.
I think its 7.3 not very sure though
Its because if you divide 22(quizzes)by 3(weeks)
Answer:
Step-by-step explanation:
Rectangles have 2 pairs of equal sides that means:
2(4x) and 2(3x+2)
8x and 6x+4
8x+ (6x + 4) = 14x + 4
Answer:
hi
Step-by-step explanation: