Answer:
Step-by-step explanation:
Answer:
LOL IT'S GONNA BE 80%
Step-by-step explanation:
HOPE THIS HELPS, SORRY FOR ALL THE CAPS
£164.83. Devide 300 by 1.82.
<span>24 cans costs £6
6/24 = 0.25 each can
5 * 0.25 = </span><span>£1.25
answer: </span>£1.25 for <span>5 cans</span>