Your answer will be:
B: <span>B) (2,11) and (4,3)
</span>
Hope I helped!! :)
Answer:
18
Step-by-step explanation:
Since it is evaluating, all you have to do is replace the b's that you see with 9s
2b for b=9
2(9)
18
<span>1.465 is the correct answer I believe.</span>
Answer:
1.20 ÷ 4 = 0.30 per unit
Please mark as brainliest;)