Answer:0.36
Step-by-step explanation:
You divide 18 by 6.50, that give you the cost per ounce
Answer:
The answer is {36}
Step-by-step explanation:
I took the quiz hope this helps
Answer:
i think its c
Step-by-step explanation:
Answer:
98$ in savings
Step-by-step explanation:
If you do all the spending combined you would do $700+$325=$1025 $420+$182=$602 add those = $1627+$300=$1927 if his monthly take-home pay is $2025 you would have to do $2025-$1927=$98 remanding.